اخبار ثبت نام

توضیحات مهدی شریف، معاون آموزشی دبیرستان دوره دوم صالحین در مورد ثبت نام

در اینجا نمرات آزمون و نمرات قبل آنها با هم جمع می شود و نفرات برتر به مصاحبه می روند. موضوع مصاحبه ، مباحث فرهنگی و آشنایی با مدرسه هست و مصاحبه ی علمی صورت نمی گیرد.سرانجام نمرات مصاحبه  وآزمون و معدل  با هم جمع شده و افراد برتر برای ثبت نام نهایی معرفی می شوند.

ثبت نام پایه دهم دبیرستان دوره دوم صالحین از اول اسفند ماه به صورت غیرحضوری و اینترنتی شروع شده و از اول اردیبهشت ماه به صورت حضوی ادامه دارد. خانواده ها می توانند با مراجعه به سایت مدرسه به آدرس salehind2.ir مشخصات خود را وارد و پیش ثبت نام کنند. تنها شرط پیش ثبت نام معدل 19 به بالا در ترم اول پایه ی نهم هست. در مرحله ی بعد یک زمان آزمون برای ایشان مشخص می شود. آزمون به صورت همگانی نیست و به صورت کامپیوتری درهفته ی آخر خرداد ماه و اول تیرماه انجام می شود . در اینجا نمرات آزمون و نمرات قبل آنها با هم جمع می شود و نفرات برتر به مصاحبه می روند. موضوع مصاحبه ، مباحث فرهنگی و آشنایی با مدرسه هست و مصاحبه ی علمی صورت نمی گیرد. سرانجام نمرات مصاحبه  وآزمون و معدل  با هم جمع شده و افراد برتر برای ثبت نام نهایی معرفی می شوند. زمان آزمون با توجه به شرایط جامعه و تعطیلی های پیش آمده و با توجه به اینکه چه زمانی پایان سال خواهد بود و تداخل نداشتن با آزمون دیگر مدارس تعیین می شود. به همین دلیل به طور قطعی الان نمی توانیم زمان مشخص بگوییم اما آن چیزی که از قبل پیش بینی کرده بودیم هفته ی اول تیرماه هست.

به اشتراک گذاری این مطلب :
نویسنده متن: سردبیر
نویسنده متن: سردبیر
برای امتیاز به این پست کلیک کنید
[آرا: 0 میانگین: 0]

پیشنهاد سردبیر:
سردبیر عملکرد سایر نویسندگان را بررسی می‌نماید و مسئولیت تمامی محتوای علمی را بر عهده دارد.

معلوم نیست که والد و مربی خودشان چقدر عامل به حرف‌هایشان هستند!
معلوم نیست که والد و مربی خودشان چقدر عامل به حرف‌هایشان هستند!

در پنجمین سلسله نشست های چالش های تربیت نوبت به مربیان و فعالان فرهنگی مر کز فرهنگی شهید آیت الله مدرس رسید که در این جلسه مربیان پیرامون چالش‌های تربیتی به بحث و گفت وگو پرداختند.
این نوبت از برنامه نسبتا کوتاه و مختصر بود. در جلسه بعدی صحبت‌های جنجالی‌تری خواهیم داشت…

گفتگو با حاج آقا براتی اولین مدیر دبیرستان دوره دوم صالحین/قسمت دوم
گفتگو با حاج آقا براتی اولین مدیر دبیرستان دوره دوم صالحین/قسمت دوم

در دوره‌ی مدیریت آموزش و پرورش استان، مسائل اساسی تعلیم و تربیت آموزش و پرورش چه بود؟ معمولا وقتی دولت‌ها کارشان را شروع می‌کنند، دوسال اول تجربی است. در دولت آقای احمدی‌نژاد وزیر آموزش و پرورش از اولین وزرایی بود که نتوانست با احمدی‌نژاد کار بکند...

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *