اخبار موسسه

آیین رونمایی از وب‌سایت مجتمع آموزشی صالحین در دومین نشست آینه

در دومین جلسه از سلسله نشست‌های کارگزاران مؤسسه از وب سایت مجتمع آموزشی صالحین رونمایی و مدیرعامل جدید مؤسسه معرفی شد. ابتدای این جلسه با توضیحات سردبیر درباره ماهیت فعالیت رسانه‌ای مؤسسه و فرآیند طراحی و اجرای ساختار جدید سایت مجتمع آموزشی صالحین برای ایجاد یک منبع به روز و موثق در امور تربیتی شروع شد و پس از آن نیز آغاز به کار سایت جدید مرکز برادران را اعلام شد.

به گزارش روابط‌عمومی مؤسسه فرهنگی شهید آیت الله مدرس (ره) در دومین جلسه از سلسله نشست‌های کارگزاران مؤسسه از وب سایت مجتمع آموزشی صالحین رونمایی و مدیرعامل جدید مؤسسه معرفی شد.

ابتدای این جلسه با توضیحات سردبیر درباره ماهیت فعالیت رسانه‌ای مؤسسه و فرآیند طراحی و اجرای ساختار جدید سایت مجتمع آموزشی صالحین برای ایجاد یک منبع به روز و موثق در امور تربیتی شروع شد و پس از آن مسئول روابط عمومی مرکز نیز آغاز به کار سایت جدید مرکز برادران را اعلام کرد.
در ادامه از زحمات مدیرعامل سابق مؤسسه آقای دکتر امیرمنصور زمانی تقدیر و دکتر علی قاسم‌زاده به عنوان مدیرعامل جدید معرفی شد.

در این نشست که با حضور اعضای هیئت‌امنا، هیئت‌مدیره و کارگزارن مدارس مجتمع آموزشی صالحین و مراکز فرهنگی شهید آیت الله مدرس (ره) و سخنرانی جناب حجت الاسلام و المسلمین عبدالهی عضو هیئت امنا و حجت الاسلام و المسلمین سالک رئیس هیئت امنا برگزار گردید توسط مدیرعامل جدید، آقای حسین رضوانی‌پور به عنوان معاونت امور مدارس، آقای محمدرضا فرخ‌نیا به عنوان سرپرست کمیته مالی و آقای مهدی شریف به عنوان معاونت امور مراکز و سرپرست روابط عمومی مؤسسه معرفی و از زحمات آقای احمد مصور تقدیر شد.

پایان بخش این مراسم ارائه گزارش فعالیت‌های مراکز و مدارس مؤسسه در مبارزه با ویروس کرونا و تقدیر از زحمات فعالین این عرصه بود.

به اشتراک گذاری این مطلب :
واگذاری مسؤولیت تربیت از صفرسالگی به آموزش و پرورش
واگذاری مسؤولیت تربیت از صفرسالگی به آموزش و پرورش

محسن حاجی میرزایی در نشست هم اندیشی با مدیران زن آموزش و پرورش سراسر کشور که با حضور معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و جمعی از مدیران زن سراسر کشور، از طریق ویدئو کنفرانس و شبکه شاد در ساختمان شهید رجایی برگزار شد،اظهار کرد:...

حضوری یا آنلاین؟
حضوری یا آنلاین؟

خسرو ساکی رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی پیرامون برگزاری امتحانات نیم سال اول تحصیلی 1400-1399 در تمام دوره‌های تحصیلی اظهار کرد: در شرایطی که امکان حضور فیزیکی دانش‌آموزان فراهم باشد، ارزشیابی پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان، مطابق آیین‌نامه‌های...

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *