اخبار موسسه

آیین رونمایی از وب‌سایت مجتمع آموزشی صالحین در دومین نشست آینه

در دومین جلسه از سلسله نشست‌های کارگزاران مؤسسه از وب سایت مجتمع آموزشی صالحین رونمایی و مدیرعامل جدید مؤسسه معرفی شد. ابتدای این جلسه با توضیحات سردبیر درباره ماهیت فعالیت رسانه‌ای مؤسسه و فرآیند طراحی و اجرای ساختار جدید سایت مجتمع آموزشی صالحین برای ایجاد یک منبع به روز و موثق در امور تربیتی شروع شد و پس از آن نیز آغاز به کار سایت جدید مرکز برادران را اعلام شد.

به گزارش روابط‌عمومی مؤسسه فرهنگی شهید آیت الله مدرس (ره) در دومین جلسه از سلسله نشست‌های کارگزاران مؤسسه از وب سایت مجتمع آموزشی صالحین رونمایی و مدیرعامل جدید مؤسسه معرفی شد.

ابتدای این جلسه با توضیحات سردبیر درباره ماهیت فعالیت رسانه‌ای مؤسسه و فرآیند طراحی و اجرای ساختار جدید سایت مجتمع آموزشی صالحین برای ایجاد یک منبع به روز و موثق در امور تربیتی شروع شد و پس از آن مسئول روابط عمومی مرکز نیز آغاز به کار سایت جدید مرکز برادران را اعلام کرد.
در ادامه از زحمات مدیرعامل سابق مؤسسه آقای دکتر امیرمنصور زمانی تقدیر و دکتر علی قاسم‌زاده به عنوان مدیرعامل جدید معرفی شد.

در این نشست که با حضور اعضای هیئت‌امنا، هیئت‌مدیره و کارگزارن مدارس مجتمع آموزشی صالحین و مراکز فرهنگی شهید آیت الله مدرس (ره) و سخنرانی جناب حجت الاسلام و المسلمین عبدالهی عضو هیئت امنا و حجت الاسلام و المسلمین سالک رئیس هیئت امنا برگزار گردید توسط مدیرعامل جدید، آقای حسین رضوانی‌پور به عنوان معاونت امور مدارس، آقای محمدرضا فرخ‌نیا به عنوان سرپرست کمیته مالی و آقای مهدی شریف به عنوان معاونت امور مراکز و سرپرست روابط عمومی مؤسسه معرفی و از زحمات آقای احمد مصور تقدیر شد.

پایان بخش این مراسم ارائه گزارش فعالیت‌های مراکز و مدارس مؤسسه در مبارزه با ویروس کرونا و تقدیر از زحمات فعالین این عرصه بود.

به اشتراک گذاری این مطلب :
نویسنده متن: سردبیر
نویسنده متن: سردبیر
برای امتیاز به این پست کلیک کنید
[آرا: 1 میانگین: 1]

پیشنهاد سردبیر:
سردبیر عملکرد سایر نویسندگان را بررسی می‌نماید و مسئولیت تمامی محتوای علمی را بر عهده دارد.

معلوم نیست که والد و مربی خودشان چقدر عامل به حرف‌هایشان هستند!
معلوم نیست که والد و مربی خودشان چقدر عامل به حرف‌هایشان هستند!

در پنجمین سلسله نشست های چالش های تربیت نوبت به مربیان و فعالان فرهنگی مر کز فرهنگی شهید آیت الله مدرس رسید که در این جلسه مربیان پیرامون چالش‌های تربیتی به بحث و گفت وگو پرداختند.
این نوبت از برنامه نسبتا کوتاه و مختصر بود. در جلسه بعدی صحبت‌های جنجالی‌تری خواهیم داشت…

گفتگو با حاج آقا براتی اولین مدیر دبیرستان دوره دوم صالحین/قسمت دوم
گفتگو با حاج آقا براتی اولین مدیر دبیرستان دوره دوم صالحین/قسمت دوم

در دوره‌ی مدیریت آموزش و پرورش استان، مسائل اساسی تعلیم و تربیت آموزش و پرورش چه بود؟ معمولا وقتی دولت‌ها کارشان را شروع می‌کنند، دوسال اول تجربی است. در دولت آقای احمدی‌نژاد وزیر آموزش و پرورش از اولین وزرایی بود که نتوانست با احمدی‌نژاد کار بکند...

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *