مجله خبری

تاریخ ثبت نام انتخاب ‌رشته اینترنتی 5 گروه آزمایشی کنکور سراسری سال 99

ثبت نام رشته‌های کنکور99

 

به متقاضيان مجاز به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي آزمون سراسري سال ۱۳۹۹از تاريخ انتشار نتيجه اوليه فرصت داده شده است كه ابتدا نسبت به مطالعه دقيق دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره 2) گروه آزمايشي مربوط، توضيحات مندرج به بخش پيوستها و دستورالعمل نحوه انتخاب رشته اينترنتي (اين دفترچه و دستورالعمل از طريق درگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش قابل دريافت مي‌باشد) اقدام نموده و كدرشته محل‌هاي مورد نظر خود را (برابر ضوابطي كه در دفترچه راهنماي انتخاب رشته درج گرديده) استخراج و به ترتيب تقدم علاقه مرتب نمايند.

پس از آن، كدرشته‌هاي انتخابي خود را ابتدا در فرم پيش‌نويس مندرج در دفترچه راهنماي انتخاب رشته درج و پس از اطمينان از صحت كدرشته محل‌هاي انتخابي بمدت ۴ روز (از روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۰۷/۰۲ لغايت روز شنبه مورخ ۹۹/۰۷/۰۵) براساس دستورالعمل نحوه انتخاب رشته اينترنتي با وارد كردن شماره پرونده، نام كاربري، رمز ورود و شماره‌شناسنامه يا شماره پرونده، كدرهگيري و شماره‌شناسنامه، كدرشته محلهاي تحصيلي مورد علاقه خود را از رشته‌هاي تحصيلي گروه یا گروه‌های آزمايشي مجاز در دوره‌هاي مختلف روزانه، نوبت دوم (شبانه)، مجازي و پرديس خودگردان دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزش عالي غيرانتفاعي و غيردولتي و دانشگاه پيام‌نور ثبت نموده و نسبت به تكميل فرم مذكور در مدت زماني كه در نظر گرفته شده است اقدام نمايند.

بديهي است پس از تائيد نهايي كدرشته‌هاي انتخابي توسط متقاضي، شماره ۱۵ رقمي توسط سيستم به عنوان رسيد انتخاب رشته در اختيار متقاضي قرارداده خواهد شد.

اين رسيد پس از انجام كامل مراحل و ارسال اطلاعات در يك صفحه مجزا ارائه مي‌شود.

متقاضيان بايستي توجه داشته باشند كه فقط يك بار اجازه انتخاب رشته به هر متقاضي داده مي‌شود. ضمناً پس از انتخاب رشته و دريافت رسيد ۱۵ رقمي نيز متقاضيان تا پایان زمان مشخص شده برای انجام انتخاب رشته مي‌توانند فرم انتخاب رشته خود را تصحيح و يا ويرايش نمايند

به اشتراک گذاری این مطلب :
نویسنده متن: محمدمهدی اورنگی
نویسنده متن: محمدمهدی اورنگی
برای امتیاز به این پست کلیک کنید
[آرا: 0 میانگین: 0]

پیشنهاد سردبیر:
سردبیر عملکرد سایر نویسندگان را بررسی می‌نماید و مسئولیت تمامی محتوای علمی را بر عهده دارد.

معلوم نیست که والد و مربی خودشان چقدر عامل به حرف‌هایشان هستند!
معلوم نیست که والد و مربی خودشان چقدر عامل به حرف‌هایشان هستند!

در پنجمین سلسله نشست های چالش های تربیت نوبت به مربیان و فعالان فرهنگی مر کز فرهنگی شهید آیت الله مدرس رسید که در این جلسه مربیان پیرامون چالش‌های تربیتی به بحث و گفت وگو پرداختند.
این نوبت از برنامه نسبتا کوتاه و مختصر بود. در جلسه بعدی صحبت‌های جنجالی‌تری خواهیم داشت…

گفتگو با حاج آقا براتی اولین مدیر دبیرستان دوره دوم صالحین/قسمت دوم
گفتگو با حاج آقا براتی اولین مدیر دبیرستان دوره دوم صالحین/قسمت دوم

در دوره‌ی مدیریت آموزش و پرورش استان، مسائل اساسی تعلیم و تربیت آموزش و پرورش چه بود؟ معمولا وقتی دولت‌ها کارشان را شروع می‌کنند، دوسال اول تجربی است. در دولت آقای احمدی‌نژاد وزیر آموزش و پرورش از اولین وزرایی بود که نتوانست با احمدی‌نژاد کار بکند...

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *