مجله خبری

شادِ بهبود یافته در دسترس همه قرار می‌گیرد

آنچه گذشت و آنچه خواهیم دیدِ آموزش مجازی

محسن حاجی میرزایی در آخرین روزهای تیرماه با اشاره به ضرورت‌های استفاده از سامانه شاد یادآورشد: هدف از راه اندازی شبکه شاد، نظام مند شدن آموزش دانش‌آموزان در فضای مجازی بود و اگر فرصت کافی داشتیم می‌توانستیم این سامانه را به صورت کامل اجرایی کنیم اما برنامه ما این بود که این سامانه هرچه زودتر بالا بیاید و اشکالات آن به تدریج برطرف شود.

وزیر آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: برای رفع اشکالات این سامانه ۱۰۰ نفر از همکاران ما دریافت پیام‌های کاربران را در سطح کشور بر عهده گرفتند؛ زیرا یکی از اهداف این سامانه برگزاری کلاس‌های مجازی بین دانش‌آموزان و معلمان بود.

حاجی میرزایی افزود: برای شروع سال تحصیلی جدید آموزش و پرورش به دنبال این است که ظرفیت‌های بالایی را در سامانه شاد ایجاد کند و در مناطقی دور افتاده که دانش‌آموزان اینترنت ندارد با وزارت ارتباطات هماهنگی شده تا با استفاده از تبلت‌های ارزان قیمت دانش‌آموزان این مناطق بتوانند از این سامانه برای آموزش استفاده کنند.

به اشتراک گذاری این مطلب :
نویسنده متن: مهدی نوری
نویسنده متن: مهدی نوری
برای امتیاز به این پست کلیک کنید
[آرا: 0 میانگین: 0]

پیشنهاد سردبیر:
سردبیر عملکرد سایر نویسندگان را بررسی می‌نماید و مسئولیت تمامی محتوای علمی را بر عهده دارد.

کتاب ششم– گزارشی از کتاب «مدرسه مطلوب»
کتاب ششم– گزارشی از کتاب «مدرسه مطلوب»

درآمد

روزمره گی و فاصله گرفتن از روزامدی یکی از اسیب ها و تهدیداتی است که اغلب کارگزاران حوزه فرهنگ و تعلیم و تربیت در معرض ان قرار دارند. حساسیت و خطر این تهدید وقتی بهتر درک می شود که بدانیم مخاطبین این حوزه یعنی کودکان و نوجوانان، نه مثل گذشته در هر ده سال یکبار، که بدون اغراق هر روز در حال پوست اندازی و تغییر و تحول هستند. عدم اگاهی از اخرین نظریات، یافته ها و تجویزها می تواند روز به روز فاصله ما را با نسل جدید بیشتر و بیشتر کند.در این بخش بنای براین داریم که بهترین و جدید ترین دیدگاهها در حوزه تعلیم و تربیت را که در قالب کتاب یا مقاله متتشر شده است به شما کارگزاران حوزه تعلیم و تربیت اعم از مدیران، معاونین، معلمین و حتی اولیاء عزیز معرفی کنیم و با این پیش فرض که ممکن است به هر دلیل و یا بهانه ای نتوانید منابع معرفی شده را بخوانید خلاصه هر منبع را نیز به شما تقدیم کنیم. در آغاز زحمت این کار را بر دوش تعدادی از همکاران خود در جمع هیات تحریریه سایت قرار داده ایم اما در ادامه امیدمان این است که خود شما عزیزان در این پویش فرهنگی سهیم شده و ما را در انتخاب و معرفی اینگونه اثار یاری فرمایید.

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *