مجله خبری

شادِ بهبود یافته در دسترس همه قرار می‌گیرد

آنچه گذشت و آنچه خواهیم دیدِ آموزش مجازی

محسن حاجی میرزایی در آخرین روزهای تیرماه با اشاره به ضرورت‌های استفاده از سامانه شاد یادآورشد: هدف از راه اندازی شبکه شاد، نظام مند شدن آموزش دانش‌آموزان در فضای مجازی بود و اگر فرصت کافی داشتیم می‌توانستیم این سامانه را به صورت کامل اجرایی کنیم اما برنامه ما این بود که این سامانه هرچه زودتر بالا بیاید و اشکالات آن به تدریج برطرف شود.

وزیر آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: برای رفع اشکالات این سامانه ۱۰۰ نفر از همکاران ما دریافت پیام‌های کاربران را در سطح کشور بر عهده گرفتند؛ زیرا یکی از اهداف این سامانه برگزاری کلاس‌های مجازی بین دانش‌آموزان و معلمان بود.

حاجی میرزایی افزود: برای شروع سال تحصیلی جدید آموزش و پرورش به دنبال این است که ظرفیت‌های بالایی را در سامانه شاد ایجاد کند و در مناطقی دور افتاده که دانش‌آموزان اینترنت ندارد با وزارت ارتباطات هماهنگی شده تا با استفاده از تبلت‌های ارزان قیمت دانش‌آموزان این مناطق بتوانند از این سامانه برای آموزش استفاده کنند.

به اشتراک گذاری این مطلب :
نویسنده متن: مهدی نوری
نویسنده متن: مهدی نوری
برای امتیاز به این پست کلیک کنید
[آرا: 0 میانگین: 0]

پیشنهاد سردبیر:
سردبیر عملکرد سایر نویسندگان را بررسی می‌نماید و مسئولیت تمامی محتوای علمی را بر عهده دارد.

واگذاری مسؤولیت تربیت از صفرسالگی به آموزش و پرورش
واگذاری مسؤولیت تربیت از صفرسالگی به آموزش و پرورش

محسن حاجی میرزایی در نشست هم اندیشی با مدیران زن آموزش و پرورش سراسر کشور که با حضور معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و جمعی از مدیران زن سراسر کشور، از طریق ویدئو کنفرانس و شبکه شاد در ساختمان شهید رجایی برگزار شد،اظهار کرد:...

حضوری یا آنلاین؟
حضوری یا آنلاین؟

خسرو ساکی رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی پیرامون برگزاری امتحانات نیم سال اول تحصیلی 1400-1399 در تمام دوره‌های تحصیلی اظهار کرد: در شرایطی که امکان حضور فیزیکی دانش‌آموزان فراهم باشد، ارزشیابی پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان، مطابق آیین‌نامه‌های...

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *