مجله خبری

شادِ بهبود یافته در دسترس همه قرار می‌گیرد

آنچه گذشت و آنچه خواهیم دیدِ آموزش مجازی

محسن حاجی میرزایی در آخرین روزهای تیرماه با اشاره به ضرورت‌های استفاده از سامانه شاد یادآورشد: هدف از راه اندازی شبکه شاد، نظام مند شدن آموزش دانش‌آموزان در فضای مجازی بود و اگر فرصت کافی داشتیم می‌توانستیم این سامانه را به صورت کامل اجرایی کنیم اما برنامه ما این بود که این سامانه هرچه زودتر بالا بیاید و اشکالات آن به تدریج برطرف شود.

وزیر آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: برای رفع اشکالات این سامانه ۱۰۰ نفر از همکاران ما دریافت پیام‌های کاربران را در سطح کشور بر عهده گرفتند؛ زیرا یکی از اهداف این سامانه برگزاری کلاس‌های مجازی بین دانش‌آموزان و معلمان بود.

حاجی میرزایی افزود: برای شروع سال تحصیلی جدید آموزش و پرورش به دنبال این است که ظرفیت‌های بالایی را در سامانه شاد ایجاد کند و در مناطقی دور افتاده که دانش‌آموزان اینترنت ندارد با وزارت ارتباطات هماهنگی شده تا با استفاده از تبلت‌های ارزان قیمت دانش‌آموزان این مناطق بتوانند از این سامانه برای آموزش استفاده کنند.

به اشتراک گذاری این مطلب :
نویسنده متن: مهدی نوری
نویسنده متن: مهدی نوری
برای امتیاز به این پست کلیک کنید
[آرا: 0 میانگین: 0]

پیشنهاد سردبیر:
سردبیر عملکرد سایر نویسندگان را بررسی می‌نماید و مسئولیت تمامی محتوای علمی را بر عهده دارد.

معلوم نیست که والد و مربی خودشان چقدر عامل به حرف‌هایشان هستند!
معلوم نیست که والد و مربی خودشان چقدر عامل به حرف‌هایشان هستند!

در پنجمین سلسله نشست های چالش های تربیت نوبت به مربیان و فعالان فرهنگی مر کز فرهنگی شهید آیت الله مدرس رسید که در این جلسه مربیان پیرامون چالش‌های تربیتی به بحث و گفت وگو پرداختند.
این نوبت از برنامه نسبتا کوتاه و مختصر بود. در جلسه بعدی صحبت‌های جنجالی‌تری خواهیم داشت…

گفتگو با حاج آقا براتی اولین مدیر دبیرستان دوره دوم صالحین/قسمت دوم
گفتگو با حاج آقا براتی اولین مدیر دبیرستان دوره دوم صالحین/قسمت دوم

در دوره‌ی مدیریت آموزش و پرورش استان، مسائل اساسی تعلیم و تربیت آموزش و پرورش چه بود؟ معمولا وقتی دولت‌ها کارشان را شروع می‌کنند، دوسال اول تجربی است. در دولت آقای احمدی‌نژاد وزیر آموزش و پرورش از اولین وزرایی بود که نتوانست با احمدی‌نژاد کار بکند...

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *