مجله خبری

نمایشگاه مجازی کتاب دفاع مقدس آغاز به کار کرد

نمایشگاه «روشنای خاطره‌ها» با حضور چهار ناشر در حوزه نشر دفاع مقدس همزمان با هفته دفاع مقدس کار خود را آغاز خواهد کرد. به گفته قره‌داغی، این نمایشگاه برای جلوگیری از رکود بازار کتاب دفاع مقدس برگزار می‌شود.

نشست خبری افتتاح نمایشگاه «روشنای خاطره‌ها»؛ نمایشگاه مجازی کتاب دفاع مقدس، ۳۰ شهریورماه، با حضور عبدالحمید قره‌داغی مدیر انتشارات سوره مهر، مازیار حاتمی مدیر انتشارات ۲۷ بعثت، مهدی محمدخانی مدیر انتشارات روایت فتح و جمعی از اهالی رسانه در ساختمان انتشارات سوره مهر برگزار شد.

قره‌داغی در ابتدای این نشست با اشاره به چرایی راه‌اندازی این نمایشگاه مجازی گفت: این نمایشگاه با مشارکت انتشارات سوره مهر، روایت فتح، نشر ۲۷ بعثت و انتشارات شهید کاظمی از ۳۱ شهریورماه تا ۱۷ مهرماه برگزار می‌شود. با توجه به شیوع ویروس کرونا و تأثیر آن بر برنامه‌های حضوری حوزه کتاب، تصمیم گرفتیم تا با همکاری هم این غرفه را برپا کنیم. در واقع این نمایشگاه برای جلوگیری از رکود بازار کتاب دفاع مقدس انجام می‌شود.

وی به سابقه برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب در انتشارات سوره مهر اشاره و اضافه کرد: انتشارات سوره مهر پیش‌تر نیز همزمان با ایام برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و با توجه به اینکه این نمایشگاه امسال برگزار نشد، نمایشگاه مجازی کتاب را برپا کرد که البته نمایشگاه «روشنای خاطره‌ها» با نمایشگاه قبلی متفاوت است و ویژگی‌های مخصوص خود را دارد.

قره‌داغی در ادامه به تمهیدات اندیشیده شده برای اجرای این نمایشگاه اشاره کرد و افزود: یکی از برنامه‌های طراحی شده برای نمایشگاه «روشنای خاطره‌ها»، در نظر گرفتن بسته‌های نرم‌افزاری برای خرید آسان کتاب است. از سوی دیگر، چون این نمایشگاه همزمان با هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود، برنامه‌های جنبی متناسب با این ایام نیز در نظر گرفته شده است. رونمایی و معرفی آثار تازه منتشر شده از ناشران حاضر در نمایشگاه و گفت‌وگو با مؤلفان و فعالان حوزه ادبیات دفاع مقدس از دیگر برنامه‌های مد نظر برای ایام برپایی نمایشگاه است. همچنین قرار است آثار با تخفیف ۲۰ درصد و با ارسال رایگان به سراسر کشور عرضه شود.

به گفته مدیر انتشارات سوره مهر، رونمایی از چند عنوان جدید از جمله «حاج جلال»، «او یک دستمال سرخ بود» و «فرماندهان نبرد» از جمله برنامه‌های این انتشارات در ایام برگزاری نمایشگاه مجازی خواهد بود. همچنین به گفته قره‌داغی، سوره مهر در این نمایشگاه ۵۰۰ عنوان عرضه خواهد کرد.

به اشتراک گذاری این مطلب :
نویسنده متن: محمدمهدی اورنگی
نویسنده متن: محمدمهدی اورنگی
برای امتیاز به این پست کلیک کنید
[آرا: 0 میانگین: 0]

پیشنهاد سردبیر:
سردبیر عملکرد سایر نویسندگان را بررسی می‌نماید و مسئولیت تمامی محتوای علمی را بر عهده دارد.

معلوم نیست که والد و مربی خودشان چقدر عامل به حرف‌هایشان هستند!
معلوم نیست که والد و مربی خودشان چقدر عامل به حرف‌هایشان هستند!

در پنجمین سلسله نشست های چالش های تربیت نوبت به مربیان و فعالان فرهنگی مر کز فرهنگی شهید آیت الله مدرس رسید که در این جلسه مربیان پیرامون چالش‌های تربیتی به بحث و گفت وگو پرداختند.
این نوبت از برنامه نسبتا کوتاه و مختصر بود. در جلسه بعدی صحبت‌های جنجالی‌تری خواهیم داشت…

گفتگو با حاج آقا براتی اولین مدیر دبیرستان دوره دوم صالحین/قسمت دوم
گفتگو با حاج آقا براتی اولین مدیر دبیرستان دوره دوم صالحین/قسمت دوم

در دوره‌ی مدیریت آموزش و پرورش استان، مسائل اساسی تعلیم و تربیت آموزش و پرورش چه بود؟ معمولا وقتی دولت‌ها کارشان را شروع می‌کنند، دوسال اول تجربی است. در دولت آقای احمدی‌نژاد وزیر آموزش و پرورش از اولین وزرایی بود که نتوانست با احمدی‌نژاد کار بکند...

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *