مجله خبری

نمایشگاه مجازی کتاب دفاع مقدس آغاز به کار کرد

نمایشگاه «روشنای خاطره‌ها» با حضور چهار ناشر در حوزه نشر دفاع مقدس همزمان با هفته دفاع مقدس کار خود را آغاز خواهد کرد. به گفته قره‌داغی، این نمایشگاه برای جلوگیری از رکود بازار کتاب دفاع مقدس برگزار می‌شود.

نشست خبری افتتاح نمایشگاه «روشنای خاطره‌ها»؛ نمایشگاه مجازی کتاب دفاع مقدس، ۳۰ شهریورماه، با حضور عبدالحمید قره‌داغی مدیر انتشارات سوره مهر، مازیار حاتمی مدیر انتشارات ۲۷ بعثت، مهدی محمدخانی مدیر انتشارات روایت فتح و جمعی از اهالی رسانه در ساختمان انتشارات سوره مهر برگزار شد.

قره‌داغی در ابتدای این نشست با اشاره به چرایی راه‌اندازی این نمایشگاه مجازی گفت: این نمایشگاه با مشارکت انتشارات سوره مهر، روایت فتح، نشر ۲۷ بعثت و انتشارات شهید کاظمی از ۳۱ شهریورماه تا ۱۷ مهرماه برگزار می‌شود. با توجه به شیوع ویروس کرونا و تأثیر آن بر برنامه‌های حضوری حوزه کتاب، تصمیم گرفتیم تا با همکاری هم این غرفه را برپا کنیم. در واقع این نمایشگاه برای جلوگیری از رکود بازار کتاب دفاع مقدس انجام می‌شود.

وی به سابقه برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب در انتشارات سوره مهر اشاره و اضافه کرد: انتشارات سوره مهر پیش‌تر نیز همزمان با ایام برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و با توجه به اینکه این نمایشگاه امسال برگزار نشد، نمایشگاه مجازی کتاب را برپا کرد که البته نمایشگاه «روشنای خاطره‌ها» با نمایشگاه قبلی متفاوت است و ویژگی‌های مخصوص خود را دارد.

قره‌داغی در ادامه به تمهیدات اندیشیده شده برای اجرای این نمایشگاه اشاره کرد و افزود: یکی از برنامه‌های طراحی شده برای نمایشگاه «روشنای خاطره‌ها»، در نظر گرفتن بسته‌های نرم‌افزاری برای خرید آسان کتاب است. از سوی دیگر، چون این نمایشگاه همزمان با هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود، برنامه‌های جنبی متناسب با این ایام نیز در نظر گرفته شده است. رونمایی و معرفی آثار تازه منتشر شده از ناشران حاضر در نمایشگاه و گفت‌وگو با مؤلفان و فعالان حوزه ادبیات دفاع مقدس از دیگر برنامه‌های مد نظر برای ایام برپایی نمایشگاه است. همچنین قرار است آثار با تخفیف ۲۰ درصد و با ارسال رایگان به سراسر کشور عرضه شود.

به گفته مدیر انتشارات سوره مهر، رونمایی از چند عنوان جدید از جمله «حاج جلال»، «او یک دستمال سرخ بود» و «فرماندهان نبرد» از جمله برنامه‌های این انتشارات در ایام برگزاری نمایشگاه مجازی خواهد بود. همچنین به گفته قره‌داغی، سوره مهر در این نمایشگاه ۵۰۰ عنوان عرضه خواهد کرد.

به اشتراک گذاری این مطلب :
نویسنده متن: محمدمهدی اورنگی
نویسنده متن: محمدمهدی اورنگی
برای امتیاز به این پست کلیک کنید
[آرا: 0 میانگین: 0]

پیشنهاد سردبیر:
سردبیر عملکرد سایر نویسندگان را بررسی می‌نماید و مسئولیت تمامی محتوای علمی را بر عهده دارد.

واگذاری مسؤولیت تربیت از صفرسالگی به آموزش و پرورش
واگذاری مسؤولیت تربیت از صفرسالگی به آموزش و پرورش

محسن حاجی میرزایی در نشست هم اندیشی با مدیران زن آموزش و پرورش سراسر کشور که با حضور معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و جمعی از مدیران زن سراسر کشور، از طریق ویدئو کنفرانس و شبکه شاد در ساختمان شهید رجایی برگزار شد،اظهار کرد:...

حضوری یا آنلاین؟
حضوری یا آنلاین؟

خسرو ساکی رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی پیرامون برگزاری امتحانات نیم سال اول تحصیلی 1400-1399 در تمام دوره‌های تحصیلی اظهار کرد: در شرایطی که امکان حضور فیزیکی دانش‌آموزان فراهم باشد، ارزشیابی پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان، مطابق آیین‌نامه‌های...

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *