اخبار موسسه | مجله خبری

هیات مدیره و مدیرعامل جدید در سال جدید

با توجه به اتمام دوره هیئت مدیره، هیئت امنا موسسه شهید مدرس (ره) در مورخ ۱۱ فروردین ۹۹ تشکیل جلسه داد و ضمن تشکر از اعضای دوره قبل، آقایان جواد اسدی، علیرضاجلوانی، منصور سلطانی زاده، امیرمنصورزمانی، علی قاسم زاده، امیر حسین کمیلی، اصغرمرکزی، هادی نصیری و سیداحمدرضا واعظ را به مدت دو سال به عنوان اعضای هیئت مدیره انتخاب نمودند.

? در ابتدای سال جدید هیات امنا موسسه شهید آیت الله مدرس(ره)، هیئت مدیره جدید را انتخاب کردند.

?با توجه به اتمام دوره هیئت مدیره، هیئت امنا موسسه شهید مدرس (ره) در مورخ ۱۱ فروردین ۹۹ تشکیل جلسه داد و ضمن تشکر از اعضای دوره قبل، آقایان جواد اسدی، علیرضاجلوانی، منصور سلطانی زاده، امیرمنصورزمانی، علی قاسم زاده، امیر حسین کمیلی، اصغرمرکزی، هادی نصیری و سیداحمدرضا واعظ را به مدت دو سال به عنوان اعضای هیئت مدیره انتخاب نمودند.

? در پی این اقدام، هیئت مدیره جدید موسسه در ۱۵ فروردین ۹۹ با حضور کلیه اعضا تشکیل جلسه داد و آقای دکتر علی قاسم زاده را به عنوان مدیرعامل جدید و آقایان هادی نصیری، منصور سلطانی زاده و دکتر امیرمنصور زمانی را به عنوان دبیر، نایب رییس و رییس هییت مدیره انتخاب نمودند.

به اشتراک گذاری این مطلب :
نویسنده متن: سردبیر
نویسنده متن: سردبیر
برای امتیاز به این پست کلیک کنید
[آرا: 0 میانگین: 0]

پیشنهاد سردبیر:
سردبیر عملکرد سایر نویسندگان را بررسی می‌نماید و مسئولیت تمامی محتوای علمی را بر عهده دارد.

معلوم نیست که والد و مربی خودشان چقدر عامل به حرف‌هایشان هستند!
معلوم نیست که والد و مربی خودشان چقدر عامل به حرف‌هایشان هستند!

در پنجمین سلسله نشست های چالش های تربیت نوبت به مربیان و فعالان فرهنگی مر کز فرهنگی شهید آیت الله مدرس رسید که در این جلسه مربیان پیرامون چالش‌های تربیتی به بحث و گفت وگو پرداختند.
این نوبت از برنامه نسبتا کوتاه و مختصر بود. در جلسه بعدی صحبت‌های جنجالی‌تری خواهیم داشت…

گفتگو با حاج آقا براتی اولین مدیر دبیرستان دوره دوم صالحین/قسمت دوم
گفتگو با حاج آقا براتی اولین مدیر دبیرستان دوره دوم صالحین/قسمت دوم

در دوره‌ی مدیریت آموزش و پرورش استان، مسائل اساسی تعلیم و تربیت آموزش و پرورش چه بود؟ معمولا وقتی دولت‌ها کارشان را شروع می‌کنند، دوسال اول تجربی است. در دولت آقای احمدی‌نژاد وزیر آموزش و پرورش از اولین وزرایی بود که نتوانست با احمدی‌نژاد کار بکند...

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *